Nuredini: Është e dyshimtë se si zjarri u përhap aq shpejt (VIDEO)

Shkup, 10 shtator – Kordinatori i spitalit Kovid në Tetovë dr. Gzim Nuredini ka theksuar se është e dyshimtë se si zjarri në këtë spital moduar natën e së mërkurës është shpërndarë me shpejtësi të madhe, edhe atë për më pak se 5 minuta. Ai këtë e ka bërë të ditur në një prononcim për TV24, duke shprehur doza dyshimi.

 

“Pasi që ndodhi zjarri, ne menjëherë u informuam dhe tërë klinika ishte para spitalit modular dhe gjithçka zgjati prej 3-5 minuta, dhe se në atë kohë janë evakuar pacientët, por për një kohë të shkurtër tymi kaploi hapësirën. Është e dyshimtë se si zjarri u përhap shumë shpejt”, theksoi dr.Nuredini.

Related posts

Ahmeti: Kosova ose duhet të pajtohet me Serbinë, ose të vazhdojë hakmarrjen

Z H

Zaev, Rama dhe Vuqiç sot dhe nesër në Shkup në kuadër të Forumit ekonomik për bashkëpunim rajonal

Z H

Kumanovë: Regjistrues maqedonas në familjet shqiptare, ankohen kumanovarët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com