Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Është koha për Audi A8 të ri

Duket sikur ishte dje kur Audi zbuloi gjeneratën e re Audi A8, atëherë modeli më i përparuar teknologjikisht në atë kohë.

Vërtetë, pamja e veçantë bëri të vetën, kështu që disa nuk e njohën as modelin e ri, por në fund të fundit A8 mbeti një anëtar i denjë i klasës së simbolit të makinave luksoze, transmeton Telegrafi.

Javët e fundit, Audi ka vendosur të nxjerrë A8 dhe ta bëjë atë disi më konkurrues në duel me S-Class të ri, por edhe Serinë 7 gjithmonë të rrezikshme nga BMW.

Në bazë të disa fotove që kan qarkulluar në internet shihet qartë se çfarë të presim.

Ndryshime të mëdha nuk duhet të priten në pjesën e pasme, ndërsa silueta anësore do të rifreskohet nga një linjë e re.

Mbi të gjitha, ne po presim me padurim performancën S8, me të cilën shumica e njerëzve duan të shoqërohen, dhe do të qëndrojë në këtë mënyrë për një kohë pavarësisht nga elektrizimi.

Më në fund, priten ndryshime më të gjëra nga brenda.

Postime të ngjashme

Versioni kinez i S-Class duket si Rolls-Royce dhe kushton sa rreth një e treta e modeleve luksoze

S.B.

Mercedesi prezanton bolidin e Formula 1 me të cilin synon ta mbrojë titullin këtë vit

S.B.

Subaru WRX i ri deri në fund të vitit

S.B.

Del në shitje Porsche e Maradonës: Veturën e fundit që e kishte në pronësi në Evropë

S.B.

Toyota Yaris është Makina Evropiane e Vitit 2020

S.B.

Këto janë veturat që zakonisht u ulët kilometrazhi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...