Agjencia Zhurnal.mk

Është ndjerë tërmet në Resnjë

Shkup, 24 janar, zhurnal.mk – Tërmet me intensitet prej tre ballësh sipas Shkallës makrosizmike evropiane dje në orën 18:45 është ndjerë në Resnjë dhe rrethinë, kumtoi sot Observatori sizmologjik në Shkup.

Tërmeti ishte me manjitudë të Rihterit prej 2,3 shkallë, ndërsa epiqendra ndodhej dy kilometra në jug të Resnjës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...