Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Është shuar zjarri në një shtëpi në Shkup, janë lënduar dy persona

Shkup, 15 maj – Në SPB Shkup dje ishte raportuar se në rrugën “Indira Gandi” ishte shkaktuar zjarr në një shtëpi pronë e N.V. (36), me çka ishte djegur një dhomë dhe hyrja e shtëpisë.

Siç kumtuan nga MPB, në zjarr lëndime kanë marrë N.V. dhe K.Xh. (40) dhe ishin dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Shën Naumi i Ohrit”, ku iu ishin konstatuar lëndime trupore.

Zjarri ishte shuar nga ekipi i Njësisë për Mbrojtje Kundër Zjarrit në Shkup, ndërsa mbikëqyrje ka bërë ekipi i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Qeveria emëron Muharrem Asanin, zëvendësdrejtor në Dogan

R Zh

Kryetari i Sarajit Blerim Bexheti njofton se nënshkruan kontratën për rikonstruktimin e rrugës kryesore

R Zh

Digjet deponia e egër në Labunisht, banorët në hall po helmohen nga tymi dhe gazrat

Dafina Vidishiqi

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Dafina Vidishiqi

Bisedimet për Kodin Zgjedhor, drejt dështimit

Dafina Vidishiqi

Zaev: Pro listave të hapura për këshilltarët

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...