Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Është vetëm fillimi me ‘Përrna, përrna’, Leon vjen si mega star (Video)

“Përrna, përrna”, titullohet projekti më i ri i publikuar nga rap artisti Leon. Me tekst nga vet këngëtari, muzikë nga producent Gent Music dhe mix-master nga Mareglen Boja, ai sjellë një mega projekt të finalizuar që asnjëherë më parë nuk është shikuar në ekranet e skenës shqiptare pasiqë produksioni Fullmoon nën direksion të Klaudia Shehut ka bërë një video mjaft të kompletuar me përmasa ndërkombëtare ku Leon vjen si një mega yll. I gjithë ky sukses i këngëtarit vjen nën menaxhim të producentëve ekzekutiv Landy Ac dhe Eli G, por që ai nuk do të ndalet me kaq pasiqë është vetëm fillimi…

Postime të ngjashme

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

D V

Xhensila poston imazhe me veshjen elegante ngjyrë blu dhe jeshil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...