Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Eva Mendes planifikon të rikthehet në aktrim, pas një pauze të gjatë

Eva Mendes planifikon të kthehet në ekran më shpejt sesa mendoni.

Ylli 46-vjeçar nuk është shfaqur në ekran që nga viti 2014 në “Lost River”, dhe dy vjet para kësaj, ajo nuk ishte shumë e angazhuar në projekte filmike.

Sidoqoftë, pas kësaj pauze artistja tha për ‘The Sunday Morning Herald’ se pas disa vitesh në shtëpi me fëmijët e saj, ajo do të vinte te ideja e kthimit në punë.

Aktorja e “Hitch” ndan dy vajza Esmerelda, gjashtë vjeçe dhe Amanda, katër vjeçe, me bashkëshortin Ryan Gosling.

“Unë duartrokas dhe shikoj për ato gra që mund t’i bëjnë të gjitha, por unë nuk jam një prej tyre – dhe fatmirësisht, kam një zgjedhje për të mos punuar dhe e kuptoj sa me fat jam që është edhe një zgjedhje”, tha aktorja.

“Unë kam qenë kaq e lumtur që isha në gjendje të qëndroj me vajzat e mia, por tani ato janë katër dhe gjashtë vjeçe, unë kam filluar të ndiej sikur ambicia ime po kthehet”.

Ndërsa ajo e dëshiron kohën në shtëpi me fëmijët e saj, Mendes pranoi se jeta në karantinë ka qenë e vështirë.

Pavarësisht nga kohërat e vështira, Mendes dhe Gosling, 39 vjeçar, po mbajnë një qëndrim pozitiv.

“Kur ndihemi në diçka, jemi aty, siç bëjnë të gjithë prindërit gjatë këtyre kohërave, ne i kujtojmë vetes se këto janë momentet e mira sepse të gjithë jemi së bashku dhe të gjithë jemi të sigurt tani”, tha aktorja.

Në fakt, ambiciet e saj janë relativisht specifike.

“Kështu që unë në thelb jam si: Disney, unë jam e jotja, Disney”, shpjegoi ajo. “Kjo është gjithçka që ka mbetur, që duhet të kthehem sa më shpejt”.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...