Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

“Mangava Tut” mban titullin kënga më e re e Evi Reçit që është shoqëruar me videoklip.

 

Ervin Gonxhi qëndron prapa këtij projekti muzikor, të cilit ia ka bërë muzikën, miksimin dhe masterizimin.

Tekstin e ka shkruar Vojsava Alia, derisa audio incizimi është bërë nga Eran Production.

https://www.instagram.com/p/CR9Ipcyq34q/?utm_source=ig_web_copy_link

Produksioni Pro…Video e ka xhiruar videoklipin, konceptin e të cilit e ka bërë vet këngëtarja.

Ndryshe, “Mangava Tut” në gjuhën shqipe përkthehet “Të dua”.

Related posts

Vazhdon rrëfimi i ish-gruas së Mahrez: U konvertova në islam për shkak të tij, kurse ai më braktisi për një tjetër

D V

Poza të tjera ngacmuese të Encës që vënë në plan të parë format e bujshme

Redaksia

Arilena ndan fotografitë joshëse me veshjen plot shkëlqim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com