Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Facebook kishte probleme të cilat thotë se i ka rregulluar sot

Facebook ka deklaruar se disa përdorues ishin shkyçur nga llogaritë e tyre pa dashje dhe papritur të premten për shkak të një “ndryshimi të konfigurimit”, dhe çështja është rregulluar sot në mëngjes.

“Më 22 janar, një ndryshim i konfigurimit bëri që disa njerëz të dilnin nga llogaritë e tyre në Facebook. Ne e hetuam çështjen dhe e rregulluam atë për të gjithë sot më herët. Na vjen keq për shqetësimin,” tha një zëdhënës i kompanisë Facebook në një email për The Verge.

Postime të ngjashme

Qeveria indiane vendos masa të rrepta ndaj rrjeteve sociale

S.B.

Gjithçka që dimë deri më tani për iPhone 13

S.B.

Sa është i mbrojtur telefoni juaj nga uji? Ja se çfarë duhet t’i kushtoni vëmendje

S.B.

Vivo S9 do të vijë me kamerë për Selfie me 44 megapiksel

S.B.

TikTok pajtohet të paguajë 92 milionë dollarë, akuzohet për shkelje ligjore me softuerin për njohje të fytyrës

S.B.

Vivo S9 do të vijë me kamerë për Selfie me 44 megapiksel

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...