Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Facebook Messenger me opsione të reja

Messenger do të marrë disa opsione të reja, njoftoi Facebook.

Çfarë ka të re në Messenger?

Opsioni më i rëndësishëm është përgjigjja e shpejtë, e cila do ta bëjë më të lehtë për përdoruesit që t’i përgjigjen shpejt përmbajtjes multimediale që marrin nga një përdorues tjetër përmes një mesazhi në Messenger.

Kur të merrni një foto ose video, një përgjigje e shpejtë do të shfaqet në pjesën e poshtme, përmes së cilës do të jeni në gjendje të përgjigjeni menjëherë.

Gjithashtu, përdoruesit do të marrin tre prapavija të reja për Messenger – “Sour” nga albumi i ri i Olivia Rodrigo, Fast and Furios dhe prapavijë lidhur me Ditën Botërore të Oqeanit.

Postime të ngjashme

Google Maps në iOS më në fund ka një mënyrë të errët

D V

Pas BBC-së, Florian Kunushevci zbuloi probleme edhe në sistemin e sigurisë të NASA-s

D V

Raportohet për probleme në Facebook Messenger

D V

Microsoft do t’iu kërkojë të gjithë punëtorëve amerikanë dëshmi të vaksinimit

D V

Ky është telefoni më i shitur nga Samsung

D V

Honor zbulon X20 5G të ri më 12 gusht

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...