Fadil Berisha ngacmohet nga aktorja e njohur, thotë se e puthi

Fotografi shqiptar, Fadil Berisha ka rrëfyer disa prej eksperiencave me personat më të famshëm në botë.

Ai theksoi se kur takohesh me të famshmit duhet të jesh i sigurt dhe vetëbesim dhe nuk duhet të shfaqësh nervozizëm.

Fotografi tregoi eksperiencën e punës me aktoren e famshme Sharon Stone.

“E kanë edhe pjesën që nuk duhet me i pas frikë, duhet me qenë i sigurt me veten. Kur erdhi i thash që të fotografoja pjesën e famshme të atij filmit. Në fillim tha jo se s’jam më ashtu, por pranoi në fund. Kur mbaroi më puthi në të dyja faqe””, tha Berisha.

Related posts

Me insistimin e të atit, Adrola Dushi tregon se ka marrë dozën e parë të vaksinës

D V

Ndërron jetë ikona e televizionit italian, Raffaella Carra

D V

Rita Ora shfaqet me dekoltenë e hapur dhe xhaketën plot shkëlqim në shfaqjen e Jolt në Los Angeles

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More