Agjencia Zhurnal.mk

Fadil Berisha publikon një fotografi të paparë të Era Istrefit

Fotografi i njohur kosovar që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e ka publikuar sot një foto të paparë të Era Istrefit në faqen e tij të Instagramit

Edhe pse është njëri prej fotografëve më të njohur në Amerikë dhe fotografon shumë yje botërore, fotografi kosovar Fadil Berisha asnjëherë nuk i harron edhe yjet kosovar që t’i fotografojë dhe t’i publikojë në faqen e tij në Instagram.

Ai sonte ka postuar një fotografi tepër seksi të Era Istrefit ku ajo paraqitet e veshur si një “catwoman”.

View this post on Instagram

#spicy 🔥 @eraistrefi

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

“Spicy” (pikante), ka shkruar poshtë kësaj fotografie Berisha.

Kujtojmë se Era ka filluar të aktivizohet edhe në skenën vendore derisa ditë më parë ka paralajmëruar një këngë me reperin Buta.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...