Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Fadil Zendeli ia then bastionin ASh-së, Gostivari radhit pas Zendelit

Shkup, 12 qershor – Nënkryetari i kuvendit të RMV, deputet nga rradhët e Lëvizjes Besa dhe njëherësh nënkryetar i kësaj partie duket se ka thyer bastionin e ASh-sê në Gostivar. Zendeli ka ndezur motorët në organizimin e partisë në këtë komunë për të cilën pritet të jetë edhe kandidat për kryetarë komune në zgjedhjet e Tetorit.

Postime të ngjashme

Ahmeti: Sot u shkrua edhe një copëz historie në qeverinë e vendit tonë

D V

Mijallkov transferohet në spital, ka pasur dhembje barku

D V

Taseva: Nuk i bënë mirë shtetit fshehja e korrupsionit

D V

Rimëkëmbja ekonomike e Maqedonisë vështirë të arrihet pa punësime të reja

D V

Kasami merr përkrahjen e kreut të organizatës më të madhe botërore të pushtetit lokal?!

D V

Nesër në mesditë vazhdon debate i përgjithshëm kuvendor për ribalancin Buxhetit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...