Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fajt dhe S4MM publikojnë këngën e re “Showtime”

Reperët e njohur shqiptarë, Fajt dhe S4MM, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Showtime” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e kanë shkruar vet artistët, kurse për ‘beat-in’ dhe instrumentalin janë përkujdesur S4MM dhe Dongima.

Artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme, videoja e të cilëvë tashmë është e disponueshme në platformën YouTube.

Për klipin e dyshes po ashtu është përkujdesur produksioni nga Shqipëria, “Max Production”.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...