Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Familja mbretërore nderoi shumë breza baballarësh në mediat sociale të Dielën për të përkujtuar Ditën e Babait.

Mbretëresha Elizabeth filloi duke shpërndarë një foto mjaft të vjetër, bardh e zi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram që tregon monarkun me tre breza baballarësh të rëndësishëm në jetën e saj.

Në foto, mbretëresha dhe burri i saj i ndjerë, Princi Philip, qëndrojnë duke parë Princ Charles shumë të ri të ulur në një statujë të asaj që duket të jetë një dre i vogël. Pranë tyre qëndron babai i saj i ndjerë, mbreti George VI.

“Të gjithë baballarëve kudo që janë, ju urojmë një ditë shumë të veçantë të babait”, thuhet në mbishkrimin e postimit.

“Për të shënuar Ditën e Babait ne po ndajmë këtë fotografi të Mbretëreshës me babanë e saj, Mbretin George VI dhe Princin Philip duke parë një Princ Charles të ri ulur në një statujë në Balmoral në 1951”.

Postime të ngjashme

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...