Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fansat aludojnë se Taylor Swift është fejuar me Joe Alwyn

Jeta sensuale e këngëtares me famë ndërkombëtare, Taylor Swift, gjithmonë ka qenë diskutim në mediat rozë.

Edhe kohëve të fundit është duke u bërë temë, pasi fansat po aludojnë se ajo është fejuar me Joe Alwyn, shkruan Mirror.

Kjo ka ardhur si rrjedhojë e tekstit të saj në këngën “Love Story”, ku ajo fliste për pranimin e një propozimi.

“Prisni, a është duke përmendur Taylor që ka pranuar propozim”, është shprehur njëri prej komentuesve.

Sikurse edhe titulli i këngës së saj, Swift dhe Alwyn janë duke përjetuar dashurinë e vërtetë.

Sa i përket projekteve muzikore, 31-vjeçarja është duke kryesuar në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...