Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fansat e akuzojnë Britney Spears për thyerje të ligjit, pasi udhëtoi në Hawaii

Këngëtarja e njohur, Britney Spears, ka zgjedhur që për ditëlindjen e 39-të të vizitojë Hawaii.

Së bashku me të është parë edhe bashkëshorti, Sam Aghari, teksa shiheshin para një avioni privat, shkruan Mirror.

Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, ku ndau postime të ndryshme nga pushimet.

“U ndjeva të bëja një udhëtim në parajsë para ditëlindjes”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Për këtë nuk kanë lënë pa reaguar fansat e bukuroshes bionde, që aludonin se ajo tashmë ka thyer ligjin.

Pasi pandemia coronavirus ka kapluar botën, Spears thuhet se ka nuk ka respektuar masat e vendosura në Los Angeles.

Vizitorët që kthehen në LA, duhet të izolohen për 15 ditë, përndryshe do vuajnë një vit burgim dhe duhet të paguajnë pesë mijë euro.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...