Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fansat e Ed Sheeran nxitin spekulime se artisti do të sjell dy albume këtë vit

Ai është ndër artistët me famë ndërkombëtare që fansat i ka të tejet mbështetës.

Fjala është për Ed Sheeran, i cili përherë sjell të reja për t’i mbajtur të azhurnuar ndjekësit e tij, shkruan Daily Mail.

Së fundmi për 30-vjeçarin është spekuluar se do të sjell projekte të reja, dhe jo një, por disa prej tyre.

Fansat e tij kanë nxitur spekulime në rrjete sociale se Ed do të sjellë këtë vit dy albume të reja.

Një gjë e tillë ka ardhur për shkak të një grafiku që është shpërndarë në Instagram, me inicialet që njihen nga ai.

Foto: Daily Mail

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...