Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fansat i publikojnë imazhe nga koncertet, Dafina Zeqiri: Më mungojnë shumë performancat dhe të gjithë ju që të këndoni me mua

Këngëtarja Dafina Zeqiri gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktive me prurje të reja muzikore, përfshirë këtu edhe albumin e ri “Dafinë moj”.

Megjithatë, kjo nuk vlen edhe për performancat e saj nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore.

Kjo për shkak të shpërthimit të pandemisë së coronavirusit në botë e po ashtu edhe në Kosovë, gjë që ka bërë të anulohen edhe aktivitetet e artistëve.

Së fundmi Dafina ka ripostuar disa imazhe e video të fansave, të cilët kanë sjell performancat e saj nga koncertet që ka mbajtur më parë.

“Si ndjehem tani.. më mungojnë shumë performancat. Më mungoni të gjithë ju që të këndoni me mua”, ka theksuar ajo.

Pavarësisht kësaj, ajo po vazhdon të jetë shumë e kërkuar nga publiku dhe tanimë ka fituar zemrat e të gjithëve.

31 vjeçarja gjithashtu gjatë këtyre ditëve ka nisur punën për këngën e re të quajtur “Zili”, e cila pritet të prezantohet së shpejti para publikut.

Ky është projekti i radhës i Zeqirit nga albumi i saj i ri “Dafinë moj”.

https://www.instagram.com/p/CGUco-pBFPJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...