Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fansat krahasojnë dukjen e re të Bebe Rexhës me logon e “Mc Donald’s”

Zhurnal Ads

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Baby, I’m Jealous” në bashkëpunim me Doja Cat.

Kënga u prit shumë mirë nga fansat dhe për javë të tëra është duke qëndruar mirë e renditur në top listat evropiane dhe ato amerikane.

31-vjeçarja ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin e famshmëm “Tonight With Jimmy Fallon” për të interpretuar live këngën e saj më të fundit së bashku me Doja Cat.

Teksa kanë dhuruar një performancë elektrizuese për publikun, në sy ra edhe dukja e bukurosheve.

Bebe Rexha u duk mjaft tërheqëse me ndryshimin e ri në pamje, pasi i ngjyrosi flokët e saj të kuqe edhe me dy shirita të verdhë anash.

Këtë dukje fansat e saj po ia krahasojnë me logon e rrjetit të famshëm të ushqimeve “MC Donald’s”, shkaku i formës M të vijës së verdhë në mesin e flokëve të kuqe.

Vet Bebe Rexha me të parë këtë e shpërndau në rrjetet sociale Twitter dhe Instagram, duke treguar se po i pëlqen ky krahasim dhe se ka qeshur me të parë foton.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mariah Carey heq dorë nga intervistat

admin

Ja versioni më i ëmbël i kënduar pas Vaçes nga shqiptarja që jeton në Kanada,Tringa Rexhepi!

T E

Hana kaq shumë i ngjanë Mozzikut

Z H

Xhensila Myrtezaj vë në pah të pasmet e formësuara pas stërvitjeve

S.B.

Brad Pitt është ndarë nga modelja gjermane, Nicole Poturalski

S.B.

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...