Showbiz

Fansi i reperit shqiptar mbulon këmbën duke gdhendur portretin e tij

Zhurnal Ads

Një fans e la pa fjalë reperin shqiptarë.

Gashi është artist shqiptar me famë botërore, i cili numëron shumë hite në karrierën e tij si reper.

Ai ka fansa nga e mbarë bota, të cilët në mënyra të ndryshme ia shprehin atij dashurinë që kanë për të.

Së fundi, një prej tyre kishte bërë tatuazh portretin e Gashit në këmbë, e për këtë reperi u shpreh i emocionuar.

“Vetëm fansi i vërtetë”, ka shkruar Gashi sipër imazhit.

Ndryshe, një prej hiteve të tij më të suksesshme të këtij viti është “Mama”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Postime të ngjashme

Ish-modelja yll, përfundon si mbledhëse ushqimesh nga kazanët e mbeturinave

admin

Artistja kthehet në një ‘djall’ pas divorcit: Beqare, e keqe dhe e pasur

admin

Jennifer Lopez befason në një pozë ku shfaqet tërësisht e zhveshur, përkundër se është 51 vjeçare

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...