Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fansi i reperit shqiptar mbulon këmbën duke gdhendur portretin e tij

Një fans e la pa fjalë reperin shqiptarë.

Gashi është artist shqiptar me famë botërore, i cili numëron shumë hite në karrierën e tij si reper.

Ai ka fansa nga e mbarë bota, të cilët në mënyra të ndryshme ia shprehin atij dashurinë që kanë për të.

Së fundi, një prej tyre kishte bërë tatuazh portretin e Gashit në këmbë, e për këtë reperi u shpreh i emocionuar.

“Vetëm fansi i vërtetë”, ka shkruar Gashi sipër imazhit.

Ndryshe, një prej hiteve të tij më të suksesshme të këtij viti është “Mama”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...