Kuriozitete

Fatkeqësi në momente romantike, burri bie nga varka gjatë kohës sa i propozonte martesë të dashurës

Zhurnal Ads

Një burrë i cili po i propozonte të dashurës së tij përballet me disa skena të papritura.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, burri i cili nuk u identifikua, po qëndronte në pjesën e prapme të një varke të palëvizshme, ndërsa gruaja ishte e ulur tek një varkë tjetër.

Momenti përrallor shndërrohet papritur në një ngjarje qesharake për dy të dashuruarit.

Varka ku po qëndronte gruaja, u ndez papritur për t’u larguar me shpejtësi. Në ato çaste i dashuri i saj i cili po qëndronte në anën tjetër, u rrëzua dhe ra në ujë.

Videoja e cila u bë virale në mediet sociale, ishte shpërndarë në TikTok, me që rast  mori dy milionë shikime.

Postime të ngjashme

Dy pitonë shembin çatinë e një shtëpie në Australi

admin

Mësuesja shtatzënë infektohet dhe ndërron jetë nga COVID-19, pasi kolegët i organizuan baby shower

admin

“Mayfly” emërohet insekti i vitit 2021

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...