Fatmir Ejupi: Më 17 tetor korrim fitore në Studeniçan

Shkup, 1 tetor – Me praninë masovike të banorëve të Komunës së Studeniçanit dhe me prezencë të krerëve të koalicionit AAA-ASh, Afrim Gashi dhe Ziadin Sela , si dhe funksionarëve të lartë të partive të koalicionit shqiptar gjatë mbërmjes së djeshme u bë hapja e shtabit qëndror në Studeniçan.

 

Kandidati për kryetar të Komunës së Studeniçanit, profesori i njohur Fatmir Ejupi, në fjalën e rastit falenderoi të gjithë pjesmarrësit për mbështetjen, duke i siguruar për një proces të qetë zgjedhor, që do sjellë fitoren e pastër.

“Më 17 tetor vetëm nëse mbesim në këtë formë të bashkuar, e bëjmë punën tonë dhe fitorja padayshim është e sigurtë”, tha mes tjerash kandidati favorit Fatmir Ejupi.

Related posts

Bexheti: Gasifikimi i Tetovës një projekt gjigant që do e realizojmë për qytetin tonë (VIDEO)

Redaksia

Libri nga Fadil Gashi për Prof.dr.Sadi Bexhetin: Personalitet me energji të pashtershme pune e krijimi

Z H

Ardijan Muça: Bashkë me Visar Ganiun, Bit Pazari ka marrë pamjen e një tregu modern

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More