Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Fatmir Limani shkarkohet nga posti i tij në Ndërmarrja Publike ELEM

Në seancën e sotme të Qeverisë, është shkakruar Fatmir Limani nga posti i tij në Ndërmarrjen Publike ELEM. Këtë informacion e konfirmojnë për TV21 nga Qeveria e Maqedonisë së Veriut, por nuk tregojnë shkaqet për këtë vendim.

Megjithatë, ishte vetë Fatmir Limani i cili në Click Plus në TV21 më herët shtroi mundësinë e largimit të tij nga ELEM-i, duke thënë se ka deponuar dorëheqjen, por e njëjta ende nuk ishte miratuar./TV21

Postime të ngjashme

Qeveria emëron Muharrem Asanin, zëvendësdrejtor në Dogan

R Zh

Kryetari i Sarajit Blerim Bexheti njofton se nënshkruan kontratën për rikonstruktimin e rrugës kryesore

R Zh

Digjet deponia e egër në Labunisht, banorët në hall po helmohen nga tymi dhe gazrat

Dafina Vidishiqi

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Dafina Vidishiqi

Bisedimet për Kodin Zgjedhor, drejt dështimit

Dafina Vidishiqi

Zaev: Pro listave të hapura për këshilltarët

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...