Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Fatmire Isaku zv.ministre e punëve të jashtme

Shkup, 9 shtator – Zhurnal.mk – Fatmire Isaku nga radhët e PDSH-së, do të jetë zv/ministre e ministrisë së Punëve të Jashtme.

Lajmin për TV21 e konfirmoi lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi.

Ndryshe PDSH thuhet se do t’i marë edhe rreth 30 drejtori

Postime të ngjashme

Radev: Nuk kam ndërmend të shtyjë thirrjen e sapozgjedhur të Asamblesë së 45-të Kombëtare

R Zh

REL: Nga Kovaks për Maqedoninë e Veriut, BeH-në dhe Kosovën nga 100.620 doza të vaksinës Fajzer

R Zh

KE: Mosplotësimi i kritereve mund të çojë në heqjen e regjimit pa viza

R Zh

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 193 raste me Kovid-19, 1014 të shëruar dhe 34 persona të vdekur

R Zh

Qeveria e publikoi listën e personave të cilët janë angazhuar për mes marrëveshjeve autoriale

R Zh

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...