Agjencia Zhurnal.mk
Sport

FC Shkupi bëhet me autobus personal

Nga dita në ditë kryesia e klubit po mundohet që të përmirësojë kushtet e lojtarëve dhe të klubit, duke investuar në të gjitha segmentet.

Së fundmi klubin ynë është furnizuar edhe me autobus modern, i cili do të shërbejë për transportimin e ekipit si në ndeshjet kampioale, ashtu edhe në fazën e stërvitjeve.

Postime të ngjashme

Angli 0-0 Skoci, notat e lojtarëve: James dhe Mount më të mirët

Dafina Vidishiqi

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Dafina Vidishiqi

Morata: Nuk është asgjë nëse tifozët më vërshëllejnë, jam më i motivuar se kurrë për Poloninë

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Simonovski nënshkruan me Dritën

Dafina Vidishiqi

Prishtina akomodohet në Tiranë para ndeshjeve të raundit preliminar në LK

Dafina Vidishiqi

Pa gola pas 45 minutave të para në derbin britanik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...