Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fejohet Aida Doçi

Për nja kohë të gjatë në rrjet kanë qarkulluar lajme se këngëtarja e njohur, Aida Doçi është fejuar.

Kjo pasi në një imazh në rrjetin social Instagram, ajo shihet me unaze fejese, nga ku edhe ka qenë gjeneza e aludimeve.

Por, gjatë ditës së djeshme (e diel) janë shpërndarë fotografi të tjera në të cilat shihet organizimi i ceremonisë.

https://www.instagram.com/p/CF70VRvHECK/?utm_source=ig_web_copy_link

Disa ‘fanpage’ të saj kanë ndarë imazhe ku ajo shihet me makijazh të rënde dhe fustan me gurë shkëqyes.

“Urime nusja më e mirë në botë”, ka qenë mbishkrimi i njërit prej komentuesve.

https://www.instagram.com/p/CF71DKEF9Yj/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë, thuhet se këngëtarja është fejuar me menaxherin e saj, Naser Qeli, me të cilin kanë qenë të pandashëm në paraqitjet e tyre.

Postime të ngjashme

Pas shumë muajsh pritje, krijohet çifti i parë në “Për’puthen +40”

Dafina Vidishiqi

Kida shfaqet joshës nga Las Vegas

Dafina Vidishiqi

Demi Rose vjen me poza të reja ku thekson gjoksin e formësuar

Dafina Vidishiqi

Pas Malit të Zi, ky është destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Dafina Vidishiqi

Meda sot feston ditëlindjen e 42-të

Dafina Vidishiqi

Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...