Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fejohet djali i ministrit kosovar

Ministri i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Anton Quni ka pas festë mbrëmë.

Kjo pasi djali i tij, Alberti, është fejuar.

“Babi të dëshiron shumë fat në jetë. Paqi jetë të gjatë dhe të lumtur. Urime”, ka shkruar Quni.

Ai ka shpërndarë edhe disa foto nga festa e bërë me rastin e fejesës.

Postime të ngjashme

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

Kim Kardashian shijon mbrëmjen me miket e saj, vërehet se nuk e ka unazën e martesës

S.B.

Me fotografi nga fëmijëria, Dua Lipa uron ditëlindjen e babait të saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...