Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fejohet këngëtari Bardhyl Ameti, ja princesha e tij

Ju kujtohet këngëtari Bardhyl Ameti i cili ka sjellë për publikun shqiptar shumë këngë të bukura? Por tani do të flasim për artistin jo për ndonjë projekt muzikor të ri por për një princeshë që atij ia ka vjedhur zemrën duke ia dhuruar atë me kurorëzimin e fejesës. Ne mësojmë se këngëtari sapo është fejuar me bukuroshen Leonita, të cilën e ka njohur vajzën një ditë të bukur me anë të motrës së tij, ndërsa është studente e mjekësisë në Shkup e pas disa kohësh së bashku ata e kanë kurorëzuar në fejesë lidhjen e tyre e ku sipas fotove që shihni duken një super çift. Bardhyli jeton në Zvicër e sigurisht se dhe princesha e tij me kalimin e kohës do të transferohet pranë tij, ndoshta pas martesës që ende skanë caktuar një datë se kur. Trashëgime nga ne për çiftin e ti!.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...