Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ferhan Hasani i bashkohet Partizanit

Skuadra e Partizanit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje për transferimin e Ferhan Hasanit.

30-vjeçari, i cili rrjedh nga Akademia e Shkëndijës së Tetovës, së fundmi ka luajtur në Finlandë te HJK Helsinki.

Gjatë karrierës, ai ka qenë pjesë e Wolfsburgut në Gjermani dhe Brondby në Danimarkë.

“FK Partizani njofton arritjen e marrëveshjes me Ferhan Hasanin. Fantazisti është përforcimi më i ri në merkaton e janarit”, thuhet në një njoftim në faqen zyrtare të klubit.

Më tej bëhet e ditur se prezantimi i lojtarit do të bëhet gjatë ditës së sotme (e martë).

ZYRTAREFK Partizani njofton arritjen e marrëveshjes me Ferhan Hasanin. Fantazisti është përforcimi më i ri në merkaton…

Posted by FK Partizani Albania on Monday, January 25, 2021

Postime të ngjashme

Milani, opsioni i vetëm për Josip Ilicic

D V

Ramadani para takimi me Bodo/Glimt: E njohim mirë kundërshtarin, skuadër e disiplinuar dhe taktikisht shumë e fortë

D V

Përse Interi duhet ta shesë Lukakun

D V

Shiten brenda 24 orësh të gjitha biletat për takimin e zjarrtë mes Joshuas dhe Usyk

D V

Kaloi testet mjekësore me sukses, Kaoi Jorge duket se ka treguar edhe numrin që ka përgjedhur në fanellë

D V

Heung-Min Son ‘godet’ Harry Kane pas kërkesës për largim, ‘pëlqen’ foton e cila e paraqet anglezin me zero trofe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...