Agjencia Zhurnal.mk

Ferizaj, arrestohet një person pasi sulmoi bashkëshorten

Ferizaj, 28 qershor – Zhurnal.mk – Një person është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e vetë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili në banesën e tij e ka sulmuar fizikisht dhe e ka kanosur bashkëshorten e tij viktimën grua K/Shqiptare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në njoftimin e forcave të rendit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...