Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Fermerja që tronditi parlamentin shqiptarë do të kandidojë për deputete

Zhurnal Ads

Pas shumë ftesash e kërkesash të njerëzve të mirë, dua të ndaj me ju vendimin për tu angazhuar në zgjedhjet e 25 prillit 2021.
Është e vështirë, por ndjej përgjegjësinë për të qënë një zë i lirë.

Mos harroni për asnjë moment se jeni
JU motivi dhe forca ime!
Me konsideratë,
Gerta

Zhurnal Ads
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10220598685231584&set=a.2058937447549&type=3&theater
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Aksident pranë Rinasit, makina përmbyset në rrugë

T E

38 kg lëndë narkotike në makinë, arrestohet 44-vjeçari

S.B.

MSH: Do të vazhdojë mësimi online, konviktet të mbyllura, ndoshta mund të mbyllen edhe baret mbas orës 22:00

S.B.

Rakacolli: Shqipëria nuk ka sistem shëndetësor të fortë!

S.B.

Nis bora e parë, zbardhet Kukësi

S.B.

Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Piqeras, humb jetën një 34-vjeçar, plagosen dy të tjerë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...