Agjencia Zhurnal.mk

Fero bën gjestin e pahijshëm në foton pranë Arbenitës

Fero e ka bërë një gjest të pahijshëm krah të dashurës.

Reperi i njohur shqiptar Fero po e shijon lidhjen me modelen Arbenita Ismajli.

Dyshja me ndjekësit në rrjete sociale ndajnë imazhe të ndryshme dhe në bazë të tyre tregoj ë dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin.

Reperi është tejet i hapur me fansat andaj i tillë është treguar edhe në imazhin e fundit të cilin e ka publikuar e dashura e tij.

Në foton pranë Arbenitës megjithatë ai e ka bërë një gjest të pahijshëm ku e ka treguar gishtin e mesit.

Fero sa i përket muzikës po arrin shumë suksese dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...