Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero dhe Shaolin Gang publikojnë këngën e re “Qysh tek”

Reperët e njohur të estradës, Fero dhe Shaolin Gang kanë publikuar së fundmi këngën e tyre më të re.

“Qysh tek” mban titullin bashkëpunimi i tyre, i cili është publikuar edhe me klip.

Kënga është ritmike e zhanrit hip-hop e cila është punuar nga producentët M.O.B dhe IBO.

Ndërkohë për tekstin dhe vijën melodike janë kujdesur vet Fero dhe Shaolin Gang.

“Qysh tek” është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer nga SET Films në Prishtinë.

Fero përndryshe këtë vit ka shënuar një rikthim të fuqishëm në tregun muzikor këtë vit, duke publikuar dy projekte të reja vetëm brenda janarit.

Ndërkohë, edhe Shaolin Gang vazhdojnë të jenë shumë të angazhuar me publikimin e vazhdueshëm të këngëve të reja, që priten mirë nga publiku i tij.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...