Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero dhe Stresi lansojnë këngën e re “Mahall”

Fero është rep-artisti shqiptar që kohëve të fundit nuk ka qenë edhe shumë aktiv me prurje të reja muzikore.

Ai së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram bëri të ditur se ka sjell projektin më të ri muzikor.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin me reperin Stresi, ndërsa që të dy kanë ndarë sekuenca nga klipi në profilet e tyre.

“Mahall” mban titullin prodhimtaria muzikore, që për instrumentalin e saj është përkujdesur producenti M.O.B.

Tekstin e kanë shkruar vet artistët, teksa për klipin ku shihet të veshur plot stil, ka punuar Set Films.

Vlen të përmendet se projekti është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së artistëve të njohur.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...