Agjencia Zhurnal.mk

Fero do t”i bie pishman se çfarë ka humbur, Arbenita tregon linjat e saj perfekte

Ajo tregon trupi e saj në top formë.

Duke qenë një prej modeleve më të ndjekura shqiptare, Arbenita Ismajli arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka publikuar fotografi të tjera në Instagram, ku numëron mbi 391 mijë ndjekës.

Edhe në pozat e reja, ajo ka vënë në plan të parë figurën trupore, duke qenë se është e njohur për linjat mahnitëse të fizikut të saj.

Modelja, e cila jeton dhe vepron në Angli, ka qenë mjaft e përfolur në muajt e fundit në faqet e thashethemeve pas ndërprerjes së lidhjes së saj me Feron.

Reperi nga Gjilani i konfirmoi spekulimet duke bërë të ditur se nuk është më në lidhje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...