Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Nina e vogël u prit ngrohtësisht në shtëpi.

Fero e Arbenita ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë, modelja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan Nina.

Çifti ishin për një kohë larg familjarëve të tyre, por tashmë janë rikthyer në shtëpi dhe familja i bëri pritjen e veçantë vajzës së vogël.

“Më në fund në shtëpi”, shkruan Arbenita sipër një imazhi, teksa sjell pamje nga ambienti i dekoruar me balona, lodra e ëmbëlsira për Ninën e vogël.

Në gjithë atë ambient dominonte ngjyra rozë, kurse çifti janë të lumtur për pritjen që më të dashurit e tyre ua bënë.

Ndryshe, Fero së fundi i është kthyer punës për projektet e reja muzikore, kënga e fundit e tij mbetet “Wumm Wumm” në duet me Gentin dhe Goryn. 

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...