Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

Ashtu siç kishte paralajmëruar, reperi Fero ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Krenaria” mban titullin kënga e radhës e artistit shqiptar, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë e po ashtu edhe me titra.

“E mbaj mend çka kam heq veç me inçizu një demo, që veç 15 euro ka kushtua po as ato nuk i kam pas” – është veç një frazë e shkurtër e tekstit pasi flet për fillimet e vështira të karrierës – si një reper që filloi në moshë të re.

Tekstin e ka shkruar vet, kurse për producimin është përkujdesur M.O.B.

Kënga tashmë gjendet e disponueshme në platformën YouTube dhe reagimet e fansave ishin të shumta dhe mjaft pozitive.

Fero ndërkohë ka nisur karrierën si pjesë e labelit “On Records” nën menaxhimin e Mehmet Elshanit.

Si artist solo, tani është duke realizuar edhe albumin e ri të quajtur “Goat” që do lansohet së shpejti i plotë në treg.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...