Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero në përgatitje të një projekti tjetër të ri muzikor

Kanë kaluar vetëm tri ditë që kur Fero publikoi projektin e ri muzikor të quajtur “Njëjtë”.

Megjithatë, duket se reperi nga Gjilani nuk ka të ndalur pasi është në përgatitje të një kënge tjetër të re.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë në llogarinë e tij personale, Instagram.

Në postim, Feronit Shabani (emri i vërtetë) ka ndarë edhe një ‘audio’ të projektit të radhës.

“A me e publiku këtë, edhe rri te shtëpia, rri në shtëpi me mua”, kanë qenë fjalët e 23 vjeçarit përkrah videos.

Komentet e fansave ishin të menjëhershme, të cilët siç shihet mezi po presin për këtë këngë.

Fero nga ana tjetër së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë dhe lajmi u njoftua pak ditë më parë.

Ai dhe modelja Arbenita Ismaili u martuan po ashtu gjatë muajit të kaluar.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...