Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero paralajmëron shtatë këngë të reja për këtë muaj

Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, ka filluar vitin me një sërë projektesh e bashkëpunimesh.

Reperi nga Gjilani vazhdon të punojë në këngë të reja, ndërsa së fundmi ka bërë një paralajmërim rreth tyre.

Ai ka publikuar një video në InstaStory, me anë të së cilës deklaron se do t’i lansojë shtatë këngë këtë muaj.

“7 muzika po i qes këtë muaj”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Sidoqoftë, 23 vjeçari nuk ka zbuluar detaje rreth këtyre projekteve megjithëse në mesin e tyre janë edhe disa bashkëpunime.

Ai paralajmëroi një duet me këngëtaren Morena Taraku dhe artisten Genta Ismajli.

Fero ndërkohë pak ditë më parë solli këngën e re “Qysh Tek” në bashkëpunim me Shaolin Gang.

Postime të ngjashme

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

D V

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

D V

Të gjithë presin ta shohin në Tokio zhytësen e bukur braziliane – Ingrid Oliveira vjen në LO pas skandalit në Rio

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...