Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero publikon këngën e re “Italy”

Rap-artisti Fero ka prezantuar së fundmi për fansat projektin e tij më të ri muzikor.

“Italy” mban titullin kënga e tij më e re, e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip.

Muzika është realizuar nga Marco Tolo & GC beats, gjersa për tekstin është kujdesur vet Fero.

“Italy” është vizualizuar edhe me klip, për të cilin është kujdesur produksioni Gent Films.

Fero përndryshe këtë vit ka qenë më pak aktiv në muzikë se sa viteve tjera, ndoshta edhe shkaku i pandemisë globale COVID-19.

Më 28 nëntor, ai i befasoi të gjithë kur u shfaq në një projekt të përbashkët me rock-grupin muzikor Trix, ku edhe përkundër faktit që iu përkasin zhanreve të ndryshme, sollën një këngë së bashku me titullin “Liria ka emër”.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...