Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fero thotë se i ka dhënë më shumë se Unikkatili hip-hopit shqiptar

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani -Fero, gjatë këtij viti është rikthyer fuqishëm me një sërë projektesh -marrë parasysh edhe paralajmërimet që po vazhdon t’i bëjë në rrjete sociale.

I njëjti prej kohësh kishte bërë një tërheqje nga Instagrami, ndërkohë që u distancua edhe nga faqet rozë e mediet shqiptare.

Ai së fundmi ka dhënë një intervistë për NIN, ndërsa rrëfeu shumë të pathëna nga jeta private e karriera profesionale.

Reperi mes shumë gjërash është pyetur edhe për rivalët e tij por edhe për disa emra të famshëm të hip-hopit shqiptar.

I pyetur për Unikkatilin, 23 vjeçari deklaroi që ka respekt për të mirëpo mendon që ai vetë i ka dhënë hip-hopit shqiptar më shumë se krijuesi i hitit “Një milion rrugë”.

Artisti shqiptar momentalisht është duke punuar në një projekt të ri, për të cilin ka bashkuar forcat me këngëtaren Morena Taraku.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...