Agjencia Zhurnal.mk

Ferronikeli fiton kampionatin në Kosovë

Ferronikeli është shpallur kampion në Superligën e Kosovës për edicionin 2018/2019.

Skuadra e Zekirija Ramadanit mposhti 1-0 konkurrentin e drejtpërdrejtë për titull FC Prishtinën duke fituar titullin e tretë në histori.

Feronikeli fitoi me golin e vetëm të shënuar nga Yll Hoxha. Për Feronikelin, ky është titulli i tretë në histori, pas sukseseve të arritura në sezonet 2014/2015 dhe 2015/2016.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...