Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Festave të fundvitit u shtohet atmosfera, publikohet potpuria mes Dafinës dhe Shqipëri Kelmendit

Bashkë janë bërë edhe për një tjetër potpuri. Dafina Dauti dhe Shqipëri Kelmendi në Youtube kanë hedhur këtë projekt muzikor, në të cilin ata e kanë ‘shkrirë’ me interpretim.

Potpuria që zgjatë disa minuta, në vete ka disa këngë të njohura që dyshja kanë zgjedhur, duke ua shtuar akoma më shumë hijeshinë festave të fundvitit.

Kjo se, projekti në fjalë është pjesë e xhirimeve të Vitit të Ri.

Potpuria vjen pas suksesit që dyshja kanë pasur me potpurinë e vitit 2018, që ka mbledhjt miliona klikime në Youtube.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...