Agjencia Zhurnal.mk

Festë e madhe në familjen e Edona Lalloshit, ja ҫfarë ka bërë motra e saj

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

Duket se do të bëhet një festë në familjen e Edona Lalloshit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...