Agjencia Zhurnal.mk

Festë në familjen Fejzullahu

Sot në familjen Fejzullahu kanë arsye për të festuar.Era, vajza e çiftit të famshëm të showbiz-it vendor, Ermal Fejzullahut dhe Arianës, feston sot ditëlindjen e gjashtë.Përmes disa fotografive të publikua.ra në rrjetin social Instagram, Ariana i ka uruar ditëlindjen vajzës. “Shpirti i mamit, urime 6 vjetorin e lindjes u bëfsh edhe 100 vjeç bija ime e bukur…Të don Mami, Babi, Arti, Buna, Ana”, ka shkruar Ariana në Instagram.

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë të martuar më shumë se 10 vjet. Ata janë prindër të një djali dhe tre vajzave.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...