Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Festoi ditëlindjen pak ditë më parë! Bella Hadid na zbuloi dhuratën që i bëri Dua Lipa

Zhurnal Ads

Bella Hadid është njëra ndër modelet më të famshme në gjithë botën.

Më 9 tetor të këtij viti Bella Hadid festoi ditëlindjen e 24 dhe rrjetet sociale vërshuan me mesazhe kështu duke uruar modelen, shkruan Gazeta Express.

Më pas pësuan edhe shumë foto që Bella kishte bërë me miqtë e saj në eventin që ajo kishte organizuar për ditëlindje.

Jo pak vëmendje morri edhe urimi i Duas, e cila kishte postuar në Instastory një foto te saj dhe të supermodeles ku kishte thënë se Bella është e fortë, e bukur, e sjellshme dhe e përkujdesur, gjersa e quante edhe motër.

Në foton e postuar ajo shihet duke pirë bashkë me modelen dhe duket se modelja është partnerja e saj më e mirë kur vijë puna për të pirë, këtë e ka pohuar edhe këngëtarja në shkrimin poshtë fotos.

Në disa foto që kishte postuar Bella kemi vërejtur edhe një detaj, në njërën nga fotot Bella kishte fotografuar një buqetë të madhe lulesh ku kishte bërë tag këngëtaren e njohur Duan.

Siç duket kjo ishte dhurata e bukur për modelen nga këngëtarja.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tayna thotë se viti 2020 i dha mundësinë të jetonte si një njeri i thjeshtë dhe tua dinte vlerën njerëzve

S.B.

Dafina Zeqiri së shpejti sjell këngën e re, ndan imazhe atraktive nga xhirimet e klipit

admin

Eros Grezda dhe Oriola Marashi i japin fund lidhjes?

Z H

Tom Cruise acarohet me ekipin e filmit “Mission: Impossible” për shkelje të masave anti-COVID

S.B.

Jonida Vokshi rrëfen emocionet që ka përjetuar gjatë lindjes së vajzës

admin

Fejohet Aida Doçi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...