Feta Halimi kthehet në Orizaren e tij pas tre viteve, Presioni i opozitës dhe ndërkombëtarëve jep rezultat

Shkup, 30 shtator – Këtë lajm e ka bë vetë të ditur Feta Halimi në facebook, ku ka njoftuar se do të lirohet në uikend treditor, përcjell Zhurnal.mk.

 

“Pas njëmijë e njëqind e njëzet e pesë ditë e netë (1.125 ) do të jem nesër në Orizaren time në një vizit tre ditore!
Mirupafshim familjar bashkëfshatar miq e dashamirë”, sapo ka shkruar Halimi.

Shpresojmë se ky është vetëm fillim dhe se pushteti do të gjunjëzohet para presionit të opozitës shqiptare dhe ndërkombëtarëve për lirim të plotë të shpëtimtarit të Zijadin Selës.

Related posts

U publikua konkursi për angazhimin e regjistruesve dhe instruktorëve rajonal

R Zh

Nxënësit e shkollave të Komunës së Çairit me suksese të reja

Z H

Arifi: Nga dhjetori projekt për digjitalizim të plotë të shërbimeve komunale në Tetovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More