Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Fier/ 50 vjeçari që u vra sot shoqërohej nga e shoqja, dëshimtarët: Gruaja po bërtiste “Ma vranë”

 Një vrasje ka tronditur qytetin e Fierit mëngjesin e sotëm, ku viktimë ka mbetur një 50-vjeçar me inicialet A. T., banues në lagjen “Sheq i Madh”, Fier.

Sipas policisë një person ende i paidentifikuar ka hapur zjarr ndaj 50-vjeçarit duke e lënë të vdekur në vend.

Ndërkohë sipas banorëve,viktima ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij. Banorët e zonës shtojnë më tej se kanë dëgjuar të shtënat, ndërsa më par ka qenë bashkëshortja e viktimës që ka bërtitur.

“Po ulërinte e shoqja. Erdhi me vrap nga atje, si duke është ruajtur nga autori dhe kur e pa që ra përtokë erdhi e shoqja duke bërtitur, ma vranë ma vranë. Pastaj hapa portën dhe dola të shohë.” ka thënë një banore.

“Ahmeti ishte njeri i mirë. Nuk e di se ku punonte. E shoqja punonte tek furra e bukës.” ka shtuar një banore tjetër.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...