Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi akuzon S4MM dhe Fajt se vodhën idenë e klipit të saj “Limonat”- Reagojnë reperët

Artistja e njohur, Filloreta Raçi- Fifi, tashmë është bërë ndër më të dëgjuarat në estradën shqiptare.

Por, së fundmi ajo ka akuzuar dy rep-artista, të cilët sipas saj i kanë kopjuar idenë e klipi “Limonat”.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë skena nga këngë e S4MM dhe Fajt, duke thënë se ky klip ngjason me diçka tjetër.

Tutje në postimin e dytë ajo shpërndau klipin e këngës “Limonada” ku shihen skena të njëjta, teksa vetura sillet në një ambient të kapur.

“Kam inspiruar ndër vite, e them pa modesti. A bënë të më dekoroni të pakën për inspirim”, është shprehur tutje Fifi.

Ndërkaq, që të dy reperë kanë reaguar në rrjete sociale, ndërsa S4MM me ironi ishte shprehur se kjo e fundit është inspirimi i saj.

Në anën tjetër, Fajt është deklaruar se është reper, kurse për dekorata ajo duhet të drejtohet diku tjetër.

Postime të ngjashme

Poem Vula bashkë me Sarën dhe Ledrin, takojnë Dua Lipën

D V

Veliaj konferencë me Dua Lipa: Mirënjohës për këdo na mbështeti pas tërmetit, falënderimet më të mëdha për ata që na u bashkuan me nisma humanitare konkrete

D V

“Ma la seen”, Andi dhe Arta realizojnë dëshirën e mbetur peng që në mbrëmje të maturës!

D V

Ronela Hajati shfaqet në formë të mirë nga pushimet

D V

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Dua Lipa publikon fotografi nga vizita në Tiranë: Jam e nderuar që ndodhem këtu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...