Fifi e lumtur pranë familjes, uron babain me rastin e ditëlindjes

Fifi sot ka ditë festë në familjen e saj. Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje.

 

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka postuar një imazh në profilin e saj të Instagramit ku i uroi babait të saj ditëlindjen.

“Babai im i bukur. Edhe 100 më të lumturat në botë për ty… Të don e vogla yte”, shkroi Fifi.

Related posts

Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

D V

Adele vesh një fustan elegant teksa shihet me të dashurin Rich Paul

Lea Muslija

Vazhdojnë ta mbysin me paragjykime për lidhjen me 21-vjeçarin, por Adriana Matoshi ka një urim për të gjitha vajzat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com